Yenileniyor
  • Adana
  • Adıyaman
  • Afyon
  • Ağrı
  • Amasya
  • Ankara
  • Antalya
  • Artvin
  • Aydın
  • Balıkesir
  • Bilecik
  • Bingöl
  • Bitlis
  • Bolu
  • Burdur
  • Bursa
  • Çanakkale
  • Çankırı
  • Çorum
  • Denizli
  • Diyarbakır
  • Edirne
  • Elazığ
  • Erzincan
  • Erzurum
  • Eskişehir
  • Gaziantep
  • Giresun
  • Gümüşhane
  • Hakkari
  • Hatay
  • Isparta
  • Mersin
  • İstanbul
  • İzmir
  • Kars
  • Kastamonu
  • Kayseri
  • Kırklareli
  • Kırşehir
  • Kocaeli
  • Konya
  • Kütahya
  • Malatya
  • Manisa
  • K.Maraş
  • Mardin
  • Muğla
  • Muş
  • Nevşehir
  • Niğde
  • Ordu
  • Rize
  • Sakarya
  • Samsun
  • Siirt
  • Sinop
  • Sivas
  • Tekirdağ
  • Tokat
  • Trabzon
  • Tunceli
  • Şanlıurfa
  • Uşak
  • Van
  • Yozgat
  • Zonguldak
  • Aksaray
  • Bayburt
  • Karaman
  • Kırıkkale
  • Batman
  • Şırnak
  • Bartın
  • Ardahan
  • Iğdır
  • Yalova
  • Karabük
  • Kilis
  • Osmaniye
  • Düzce
%1,81
BIST 96.604
%-1,77
Dolar 6,2719
%-1,75
Euro 7,3262
%-1,41
Altın 242,61
REKLAM

FIBA ŞAMPİYONLAR LİGİ’NDE KURALAR ÇEKİLİYOR

143 defa okundu kategorisinde, 11 Tem 2018 - 08:10 tarihinde yayınlandı
FIBA ŞAMPİYONLAR LİGİ’NDE  KURALAR ÇEKİLİYOR

Şampiyonlar Ligi’nde, grupların ve ön eleme turlarındaki eşleşmelerin belli olacağı kura çekimi 11 Temmuz bugün yapılacak.

İsviçre’nin Mies kasabasındaki FIBA Basketbol Evi’nde Türkiye saatiyle 12.00’de gerçekleştirilecek kura çekiminde grup aşamasına kalacak 6 takımın belli olacağı 3 eleme turunun yanı sıra 32 takımla oynanacak normal sezondaki 4 grup da belli olacak.

1. ön eleme turu maçlarının 20-22 Eylül, 2. ön eleme turu müsabakalarının 25-28 Eylül ve 3. ön eleme turu karşılaşmalarının ise 1 Ekim-4 Ekim’de oynanacağı organizasyonda grup aşaması 9 Ekim’deki maçlarla başlayacak.

Banvit’in yanı sıra Türkiye’den Beşiktaş Sompo Japan ve Eskişehir Basket’in doğrudan gruplara katılacağı organizasyonda Sakarya BŞB Basketbol ise 3. ön eleme turunda mücadele edecek.

FIBA Şampiyonlar Ligi’nde ön eleme turlarında ve doğrudan grup aşamasında mücadele edecek takımlar şöyle:

1. ve 2. eleme turu : Aris (Yunanistan), Avtodor Saratov (Rusya), Bakken Bears (Danimarka), CSM Oradea (Romanya), Movistar Estudiantes (İspanya), Telenet Giants Antwerp (Belçika), Lukoil Levski (Bulgaristan), Nizhny Novgorod (Rusya), Spirou Basket (Belçika), Szolnoki Olaj (Macaristan), Tsmoki-Minsk (Belarus), FC Porto (Portekiz), Hapoel Tel Aviv (İsrail), Polski Cukier Torun (Polonya), Red October Cantù (İtalya), Siauliai (Litvanya), Sigal Prishtina (Kosova), AEK Larnaca (Kıbrıs Rum Kesimi), Dinamo Tbilisi (Gürcistan), Fribourg Olympic (İsviçre), Karhu Basket Kauhajoki (Finlandiya), Leicester Riders (İngiltere), Norrköping Dolphins (İsveç)

3. eleme turu : Sakarya BŞB Basket (Türkiye), JIP Pardubice (Çekya), Lietkabelis Panevezys (Litvanya), medi Bayreuth (Almanya), Nanterre 92 (Fransa), UCAM Murcia (İspanya)

Grup aşaması : Banvit, Beşiktaş Sompo Japan, Eskişehir Basket (Türkiye), AEK (Yunanistan), Brose Baskets Bamberg (Almanya), CEZ Nymburk (Çekya), Iberostar Tenerife (İspanya), MHP Riesen Ludwigsburg (Almanya), Neptunas Klaipeda (Litvanya), PAOK (Yunanistan), Sidigas Avellino (İtalya), SIG Strasbourg (Fransa), Umana Reyer Venezia Mestre (İtalya), Anwil Wloclawek (Polonya), Hapoel Jerusalem (İsrail), Hapoel UNET Holon (İsrail), JDA Dijon Basket (Fransa), Le Mans Sarthe Basket (Fransa), Montakit Fuenlabrada (İspanya), Oostende (Belçika), Opava (Çekya), Petrol Olimpija (Slovenya), Promitheas Patras (Yunanistan), Segafredo Virtus Bologna (İtalya), Telekom Baskets Bonn (Almanya), Ventspils (Letonya)

HABER MERKEZİ

Haber Editörü : Tüm Yazıları
Yorumlara Kapalı