Yenileniyor
  • Adana
  • Adıyaman
  • Afyon
  • Ağrı
  • Amasya
  • Ankara
  • Antalya
  • Artvin
  • Aydın
  • Balıkesir
  • Bilecik
  • Bingöl
  • Bitlis
  • Bolu
  • Burdur
  • Bursa
  • Çanakkale
  • Çankırı
  • Çorum
  • Denizli
  • Diyarbakır
  • Edirne
  • Elazığ
  • Erzincan
  • Erzurum
  • Eskişehir
  • Gaziantep
  • Giresun
  • Gümüşhane
  • Hakkari
  • Hatay
  • Isparta
  • Mersin
  • İstanbul
  • İzmir
  • Kars
  • Kastamonu
  • Kayseri
  • Kırklareli
  • Kırşehir
  • Kocaeli
  • Konya
  • Kütahya
  • Malatya
  • Manisa
  • K.Maraş
  • Mardin
  • Muğla
  • Muş
  • Nevşehir
  • Niğde
  • Ordu
  • Rize
  • Sakarya
  • Samsun
  • Siirt
  • Sinop
  • Sivas
  • Tekirdağ
  • Tokat
  • Trabzon
  • Tunceli
  • Şanlıurfa
  • Uşak
  • Van
  • Yozgat
  • Zonguldak
  • Aksaray
  • Bayburt
  • Karaman
  • Kırıkkale
  • Batman
  • Şırnak
  • Bartın
  • Ardahan
  • Iğdır
  • Yalova
  • Karabük
  • Kilis
  • Osmaniye
  • Düzce
%-1,84
BIST 94.682
%0,37
Dolar 5,6721
%-0,14
Euro 6,5081
%-0,02
Altın 222,94
REKLAM

GELECEĞİN RESSAMLARI BELLİ OLDU

93 defa okundu kategorisinde, 11 Nis 2017 - 07:40 tarihinde yayınlandı
GELECEĞİN  RESSAMLARI  BELLİ OLDU

Haber: Cengiz GÜNER

Balıkesir Mimarlar Odası (BALMİM) yönetimi tarafından düzenlenen 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı İlk ve Ortaokullar Arası “Daha İyi Bir Dünya Tasarla” konulu Resim Yarışmasının Balıkesir Karesi İlçesi değerlendirme sonuçları açıklandı.

Yarışma sonuçlarına göre dereceye giren öğrencilerin isimleri şu şekilde:

  1. GRUP İLKOKUL (1.ve 2. SINIFLAR)

Mimarlar Odası Özel Ödülü: Elif Su Ornay (Ercan Kıvrak İlköğretim Okulu), 1. Ada Yarış (Bahçeşehir Koleji), 2. Rüzgar Kaçar (Bahçeşehir Koleji), 3. Ecem Çal (Atatürk İlköğretim Okulu)

  1. GRUP İLKOKUL (3.ve 4. SINIFLAR)

Mimarlar Odası Özel Ödülü: Melih Akça (Bahçeşehir Koleji), 1. Aleyna Jale Zeybek (Bahçeşehir Koleji), 2. Dünya İşitmez (Bahçeşehir Koleji), 3. Zeynep Battı (Bahçeşehir Koleji)

  1. GRUP ORTAOKUL (1.ve 2. SINIFLAR)

Mimarlar Odası Özel Ödülü: Mustafa Kula (Ali Hikmet Paşa Ortaokulu), 1. Rabia Gelenbevi (Ali Hikmet Paşa Ortaokulu), 2. Zeynep Dağlı (Ali Hikmet Paşa Ortaokulu), 3. Irmak Gül (Ali Hikmet Paşa Ortaokulu)

  1. GRUP ORTAOKUL (3.ve 4. SINIFLAR)

Mimarlar Odası Özel Ödülü: Fatmagül Girgin (Ali Hikmet Paşa Ortaokulu), 1. Büşra Çil (Zağnos Paşa Ortaokulu) 2.İrem Akça (Bahçeşehir Koleji), 3. Ayşenur Efe (Ali Hikmet Paşa Ortaokulu)

Haber Editörü : Tüm Yazıları
Yorumlara Kapalı