Yeni Haber Gazetesi

  • Yazıtipi boyutunu arttır
  • Varsayılan yazıtipi boyutu
  • Yazıtipi boyutunu azaltır
Anasayfa HABER ARŞİVİ Aydın “Organize suçlarda büyük aşama kaydettik”

Aydın “Organize suçlarda büyük aşama kaydettik”

e-Posta Yazdır PDF
Kullanıcı Değerlendirmesi: / 0
ZayıfEn iyi 

MHT_9959Balıkesir’de 2.5 yıl görev yaptıktan sonra kararnameyle Gaziantep’e atanan Emniyet Müdürü Ömer Aydın, Balıkesir’de başta organize suçlar olmak üzere önleyici hizmetler ve toplum destekli polislik hizmetlerinde ciddi mesafeler aldıklarını söyledi.

Emniyet Müdürleri Kararnamesi ile Gaziantep Emniyet Müdürlüğü’ne atanan Balıkesir Emniyet Müdürü Ömer Aydın, Balıkesir Gazeteciler Cemiyeti’ni ziyaret ederek kentte görev yapan gazetecilere veda etti.

Balıkesir’de 2.5 yılda, geçmiş yıllardan gelen organize suç örgütlerine büyük darbe vurduklarını hatırlatan Emniyet Müdürü Ömer Aydın, önleyici hizmetler ile suç ve suçlulara anında müdahale edildiğini, toplum destekli polislik hizmetleriyle de polis-vatandaş ilişkilerinin en üst düzeye ulaştığını söyledi.

BALIKESİR’İ

TÜRKİYE’YE TANITTI

Balıkesir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ramazan Demir’de Emniyet Müdürü Ömer Aydın’ın hayata geçirdiği Karesi Umut Ateşi başta olmak üzere suç ve suça bulaşmaya yakın gençleri topluma kazandırmak için hazırlanan projelerin Türkiye’ye örnek olduğunu söyledi.

Başkan Demir “Roman gençlerin yer aldığı Karesi Umut Ateşi projesindeki gençlerimiz Başbakan Erdoğan’a da Balıkesir ziyaretinde mini bir konser verdi ve bu çalışma tüm Emniyet müdürlükleri arasında Türkiye 1.liği kazandı” dedi.

Daha sonra Cemiyet Başkanı Demir, Gaziantep’e atanan Emniyet Müdürü Ömer Aydın’a cemiyetin onur üyeliği belgesini takdim etti.

 
FACEBOOK'TA PAYLAŞ