ANASAYFA GÜNDEMSİYASETMANŞET HABEREKONOMİSPORRÖPORTAJLAR YAZARLAR KURULUŞ KÜNYE İLETİŞİM

Altıeylül Belediyesi’nde personele bayram ikramiyesi müjdesi

Altıeylül Belediye Başkanı Hakan Şehirli, Hasan Can Kültür Merkezi'nde personelle bir araya geldi. Başkan Hakan Şehirli Altıeylül Belediyesi tarihinde ilk kez çalışanlara bayram ikramiyesi müjdesi verdi. 4 bin lira bayram ikramiyesinin yanı sıra personel 32 bin 100 TL de banka promosyonu alacak.

Altıeylül Belediye Başkanı Hakan Şahirli Kurban Bayramı öncesinde memur çalışanlara 4 bin lira bayram ikramiyesi, ALTAŞ'ta görevli personele de banka promosyonu olarak 32 bin 100 TL ödemesi yapılacağını söyledi.


-Altıeylül Belediye Başkanı Hakan Şehirli: “Sizlerle bir araya gelmekten büyük mutluluk duydum”

Altıeylül Belediye Başkanı Hakan Şehirli Altıeylül Belediyesi'nde çalışan personelle Hasan Can Kültür Merkezi'nde bir araya geldi. Altıeylül Belediye Başkanı Hakan Şehirli, “Altıeylül için mücadele eden, Altıeylül için çalışan, Altıeylül için gece gündüz demeden görevinin başında olan siz değerli çalışanlarımızla bir araya gelmekten büyük mutluluk duydum” dedi.

 

-Altıeylül Belediye Başkanı Hakan Şehirli: “Altıeylül için hep birlikte çalışacağız'

Başkan Şehirli, “Bizleri seçen, bizleri belediye başkanı olarak göreve getiren Altıeylül'de yaşayan vatandaşlarımız için koordineli, planlı ve ekip olarak çalışmalarımızı birim birim gerçekleştirmeye devam edeceğiz. Nasıl çalışanlarımız bizim için önemli ise; bizleri seçip göreve getiren vatandaşlarımızda bizim için önemlidir. Altıeylül için hep birlikte çalışarak Türkiye'de örnek belediyeciliğin öncüsü olmak için var gücümüzle çalışacağız” diye konuştu.

 

 

-Altıeylül'de görev yapan Memurlara 4 bin TL bayram ikramiyesi

Altıeylül Belediye Başkanı Hakan Şehirli, yaklaşan Kurban Bayramı öncesinde Altıeylül Belediyesi'nde görev yapan memurlara ikramiye verileceğini ifade etti. Başkan Şehirli; “Belediyemizde görevli olan memur çalışanlarımıza Altıeylül Belediyesi olarak tarihinde ilk bayram ikramiyesi vereceğiz. Çalışanlarımıza 4 bin TL ödeme yapılacak. Aldığımız bu kararın hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

 

-‘Belediyemiz iştirakleri ALTAŞ'da görev yapan personele müjde'

Altıeylül Belediyesi Altaş personelleri için banka promosyonu anlaşmasında kişi başı 32 bin 100 TL olarak belirlendi. Çalışanlara promosyon ödemesinin 15-16-17 Temmuz tarihleri arasında gerçekleşeceğini belirten Belediye Başkanı Hakan Şehirli, “Göreve geldiğimiz günden buyana soru işareti olarak kalan promosyon sorununu çözüme kavuşturduk. Belediyemiz iştiraklerinden olan ALTAŞ A.Ş. bünyesinde görevli personellerimize yapmış olduğumuz anlaşmalar neticesinde 32 bin 100 TL promosyon ödemesi gerçekleştireceğiz.  Gece gündüz demeden daha güzel bir Altıeylül için alın teri döken çalışma arkadaşlarımıza hayırlı olsun” diye konuştu.

 

Yazarlar


GÜNDEMSİYASETMANŞET HABEREKONOMİSPORRÖPORTAJLAR YAZARLAR ARŞİV

KONUMUMUZ

Altıeylül / Balıkesir

ADRES

Altıeylül Mah. Çiğdem Sok. İnaler İş Mrk.No: 8 1/1 Altıeylül / Balıkesir
MND Ajans
©2020 | Tüm Hakları Saklıdır
MND Ajans